14-05-2026 eKurier | Sport
TENIS STOŁOWY Grand Prix Polski

Mastersi w Policach

Mastersi w Policach
W niektórych kategoriach był jeden brązowy medalista, a w innych - dwóch... Fot. ZZTS/Facebook

Tenisiści stołowi z całego kraju rywalizowali w Policach, gdzie rozegrano 9. Grand Prix Polski Masters, a był to ostatni turniej z serii GP w sezonie 2025/2026, zorganizowany przez Championa Police i Griffin's-Spin Szczecin. Krajowe zmagania weteranów tenisa stołowego zakończą indywidualne mistrzostwa Polski masters, które w dniach 22-24 maja odbędą się w Ostródzie.

Wśród kobiet w wieku 40-59 lat wygrała Marta Stopińska (Skierniewice)

...

Zawartość dostępna dla czytelników eKuriera
Pozostało jeszcze 80% treści

Pełna treść artykułu dostępna po zakupie
eKuriera
z dnia 14-05-2026