14-05-2026 eKurier | Sport
TENIS STOŁOWY Grand Prix Polski
Mastersi w Policach
Tenisiści stołowi z całego kraju rywalizowali w Policach, gdzie rozegrano 9. Grand Prix Polski Masters, a był to ostatni turniej z serii GP w sezonie 2025/2026, zorganizowany przez Championa Police i Griffin's-Spin Szczecin. Krajowe zmagania weteranów tenisa stołowego zakończą indywidualne mistrzostwa Polski masters, które w dniach 22-24 maja odbędą się w Ostródzie.
Wśród kobiet w wieku 40-59 lat wygrała Marta Stopińska (Skierniewice)
...
Zawartość dostępna dla czytelników eKuriera
Pozostało jeszcze 80% treści
Pełna treść artykułu dostępna po zakupie
eKuriera
z dnia 14-05-2026