21-10-2021 eKurier | Kurier Plus
Morsowanie, sauna, kijki, Halloween i Mikołaj

Z Unity Line do Skandynawii

Z Unity Line do Skandynawii
Fot. Marek KLASA

Unity Line - spółka córka Polskiej Żeglugi Morskiej - od lat przewozi pasażerów i ich samochody oraz ciężarówki do Skandynawii. Stara się też pokazać, że ten wielki półwysep na północy Europy pod wieloma względami przebija tropiki.

„Nad brzegiem morza, po czystszej stronie Bałtyku… Energia, zdrowie i świetne samopoczucie. Wszystko jest tylko kwestią odpowiedniego nastawienia. Specjalnie dla tych, którzy lubią wyzwania i aktywność na świeżym powietrzu" - zachęca promowy przewoźnik ze Szczecina.

I nic dziwnego, gdyż Unity Line ma w ofercie wycieczki, które nie dość, że poprawią nam samopoczucie, to jeszcze dobroczynnie wpłyną na naszą odporność!

Pod hasłem „Halloween w Kopenhadze" ciekawą eskapadę promem spółka Unity Line przygotowała na dni 29-31 października br. W programie przejazd jednym z najdłuższych połączeń między lądami w Europie - mostem Øresund do Kopenhagi. Oczywiście będzie i zwiedzanie stolicy Danii, której symbolem jest słynna Mała Syrenka - skromna dziewczęca postać przykucnięta na

...

Zawartość dostępna dla czytelników eKuriera
Pozostało jeszcze 80% treści

Pełna treść artykułu dostępna po zakupie
eKuriera
z dnia 21-10-2021Image
Na wycieczki do Skandynawii zabierze chętnych prom „Skania”. Fot. Marek KLASA
Image
Na wycieczki do Skandynawii zabierze chętnych prom „Skania”. Fot. Marek KLASA